KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13253022
nr 1325 3022
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. "Höstlandskap vid Genève". Signerad, daterad 1978. Akvarell, 28x38 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:48:33
11/5 09:10:18
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg